<%@ Page %> Issels Press Release - February 11, 2014 - Lung Cancer Stage Four 10 Years Cancer-Free Through Non-toxic Alternative Cancer Treatment (Traditional Taiwan translation)


Pacient, který prodělal čtvrtou fázi rakoviny plic, je po deseti letech zdravý díky netoxické integrativní imunoterapii Issel

-- Recidivující rakovina plic reaguje na integrativní imunoterapii

Scottsdale (USA) 13. března (PROTEXT/PRNewswire) - Rakovina plic je nejčastější příčinou úmrtí v souvislosti se zhoubným bujením na světě. Nejhorší prognózu mají pacienti s malobuněčným karcinomem plic. V posledních letech dostali pacienti s rakovinou plic novou naději s rozmachem imunoterapie.

Multimediální materiály související s touto tiskovou zprávou si můžete prohlédnout na internetové adrese http://www.multivu.com/mnr/65511-issels-integrative-immunotherapy-non-toxic-treatment-lung-cancer

Issels Treatment Center

Zatímco přední centra zaměřená na léčbu rakoviny začala imunoterapii teprve představovat, společnost Issels je jedničkou v oblasti integrativní imunoterapie již desítky let.

V roce 1951 založil Dr. Josef M. Issels, MD první nemocnici na světě zaměřenou na integrativní imunoterapii. Podařilo se mu zdokumentovat kompletní dlouhodobou remisi zhoubných nádorů resistentních vůči standardním formám léčby. Díky svým zkušenostem byl Dr. Issels přizván, aby působil jako odborný člen Německé federální vládní komise pro boj proti rakovině, kde pracoval od roku 1981 až do svého penzionování v roce 1987.

Integrativní imunoterapie Issels se zcela liší od pouhého podávání vakcín, neboť využívá specifické autologní vakcíny proti rakovině. Jedná se o vakcíny dendritických buněk, stejně jako vakcíny s autologními buňkami tzv. lymfokiny aktivovaných zabíječů (Lymphokine-Activated Killer) (LAK) a aktivovanými autologními buňkami tzv. přirozenými zabíječi (Natural Killer (NK), které fungují na buněčné úrovni imunitního systému a podílí se na kompletní imunobiologické léčbě  zaměřené přímo na mikroprostředí nádoru. Strategie terapie Issels posiluje komplexně obranné mechanismy organismu, čímž zvyšuje potenciál vakcín a buněčné terapie, jak je vidět na případu Jima Gibsona.

V březnu 2003 podstoupil Jim Gibson netoxickou integrativní imunoterapii společnosti  Issels, včetně vakcíny dendritických buněk pro léčbu recidivujícího malobuněčného karcinomu plic, který patří ke zhoubným onemocněním plic s nejvyšší úmrtností. Po 4 týdnech aplikace pouze terapie Issels došlo k úplné remisi nádoru a Gibson stále žije bez recidivy a velmi aktivně již 10 let po terapii bez jakékoli standardní léčby.

Nicole Tupperová popisuje své zkušenosti s výhradní imunobiologickou léčbou Issels při léčbě metastazujícího adenokarcinomu apendixu: "Issels pro mě bylo poslední útočiště. Když jsem sem přišla, nebyla jsem vůbec v pořádku a najednou jsem začala dělat velké pokroky. Na mém posledním ultrazvuku dvanácticentimetrový tumor úplně zmizel a všechny další nádory v břišní dutině se zmenšily o více než polovinu."

Nicole prodělala imunobiologickou léčbu v ambulatním centru společnosti Issels v USA, kde mohou pacienti podstoupit rovněž geneticky cílenou protirakovinnou léčbu.

Lékařský tým společnosti Issels má desítky let zkušeností s poskytováním individuálních imunologických programů pro jednotlivé pacienty. Vakcíny a buněčná terapie jsou aplikovány v nejmodernějším zařízení největší privátní nemocniční sítě 22 nemocnic v Mexiku, které splňují nejnáročnější americké i mezinárodní normy. Jde o jediná zařízení v Mexiku, která poskytují kompletní služby v oblasti integrativní medicíny.

Navštivte internetové stránky společnosti Issels na adrese www.issels.com, kde se dozvíte více o jejích léčebných programech a zařízeních nebo si můžete prohlédnout videa se zkušenostmi pacientů.

KONTAKT:
Ilse Marie Isselsová
Prezidentka
Nadace  Issels Foundation, Inc.
Tel : +1-888-447-7357
Email : issels@att.net